O klubie

Klub Fordtuning.pl powstał w 2010 roku. Zrzesza fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu. Nasza społeczność liczy prawie 20 tys. osób. Na naszym klubowym forum zostało opisanych ponad 300 szybkich Fordów, w tym najmocniejsze w swojej kategorii w Polsce.

Do projektu należy portal poświęcony szybkim Fordom, którą właśnie przeglądasz, największe polskie forum, strona na Facebooku, największa polska grupa na Facebooku, chat na Messengerze, grupa ogłoszeniowa, a także kanał na YouTube.

Założyciel klubu, Tomasz Tobiacelli, jest autorem wielu nowatorskich przeróbek tuningowych, w szczególności związanych z silnikiem Duratec V6, a także kompletnego projektu motoryzacyjnego obejmującego m. in. swap i tuning silnika, wówczas najmocniejszego w swojej kategorii w Polsce.

W 2012 roku do klubu dołączył Sebastian Kaszewski. Opracował liczne, autorskie przeróbki tuningowe związane przede wszystkim z Mondeo ST220, w tym części tuningowe oferowane pod marką Tun-Mod. Jest również posiadaczem najmocniejszego Mondeo ST220 w Polsce.

Kontakt z nami: klub@fordtuning.pl